Autoři blogu Pet Center

Připravujeme pro vás články plné informací o chovatelství a zajímavostí ze světa zvířat. Kromě lásky ke zvířecím mazlíčkům všeho druhu nás spojuje ještě jedna věc: Všichni pracujeme v Pet Center!

Poznejte nás, rádi se s vámi potkáme třeba v některé z našich prodejen. Právě odsud totiž pochází většina našich odborných přispěvatelů.

Tomáš Vykydal - zásobuje vás články o akvaristce a psech


Žaneta Černá - ví jak na psy, kočky i terarijní zvířátka


Daniela Sláviková - odbornice na ptactvo, dále psy a hlodavce


Věra Weber - trénuje psy a zná svět činčil


Edita Opletalová - expertka a milovnice hlodavců a ptactva


Kateřina Prokšová - pečuje o exotická zvířata, kočky a psy


Soňa Švestková - akvaristika, teraristika i psi - o tom píše Soňa


Lucie Kudláčková - sdílí s vámi články o psech a kočkách


Dominika Čapková - Na prodejně Pet Center Quadrio pracuji jako zástupkyně vedoucí. Zvířatům se věnuji již od dětství, kdy jsem chodila venčit psy do městského útulku a následně i vystudovala SOŠ veterinární v Hradci Králové. Mojí největší vášní jsou kočky. Hned v závěsu psi a papoušci. Mám kocoura Mainské mývalí kočky a v Pardubicích pak ještě dvě kočky a psa.

Redakce - rádi poradíme začínajícím chovatelům a také s výběrem produktů

Zuzana Dominiková- Veterinární lékařkou jsem chtěla být od dětství. V letech 2000 - 2007 jsem studovala na Veterinární a farmaceutické univerzitě Brno a od roku 2007 se téměř nepřetržitě věnuji interní medicíně psů a koček. Po absolvování univerzity jsem nastoupila na kliniku Jaggy Brno a poté po otevření kliniky Jaggy v Praze jsem zaměstnána zde. Během studia i zaměstnání jsem absolvovala velké množství vzdělávacích seminářů a zahraničních stáží. Jsem sama chovatelkou psů i koček, proto se na problematiku chovu dokážu podívat nejen z pohledu veterinárního lékaře, ale i chovatele.