Autoři blogu Pet Center

Připravujeme pro vás články plné informací o chovatelství a zajímavostí ze světa zvířat. Kromě lásky ke zvířecím mazlíčkům všeho druhu nás spojuje ještě jedna věc: Všichni pracujeme v Pet Center!

Poznejte nás, rádi se s vámi potkáme třeba v některé z našich prodejen. Právě odsud totiž pochází většina našich odborných přispěvatelů.

Tomáš Vykydal - zásobuje vás články o akvaristce a psech


Žaneta Černá - ví jak na psy, kočky i terarijní zvířátka


Daniela Sláviková - odbornice na ptactvo, dále psy a hlodavce


Věra Weber - trénuje psy a zná svět činčil


Edita Opletalová - expertka a milovnice hlodavců a ptactva


Kateřina Prokšová - pečuje o exotická zvířata, kočky a psy


Soňa Švestková - akvaristika, teraristika i psi - o tom píše Soňa


Lucie Kudláčková - sdílí s vámi články o psech a kočkách


Jana Nejedlá - Pocházím z Prahy, kde také pracuji v naší super prodejně. Nejvíce mne baví teraristika, kde se samostudiem snažím získat další znalosti. Ve volném čase ráda vyrážím do přírody, věnuji se geocachingu a také ráda čtu. Mezi má nejoblíbenější zvířata patří scink přilbový a tilikva obrovská.

Dominika Čapková - Na prodejně Pet Center Quadrio pracuji jako zástupkyně vedoucí. Zvířatům se věnuji již od dětství, kdy jsem chodila venčit psy do městského útulku a následně i vystudovala SOŠ veterinární v Hradci Králové. Mojí největší vášní jsou kočky. Hned v závěsu psi a papoušci. Mám kocoura Mainské mývalí kočky a v Pardubicích pak ještě dvě kočky a psa.

Redakce - rádi poradíme začínajícím chovatelům a také s výběrem produktů

Marie Kadeřávková - Od malička jsem chovala různá zvířata, měla psa, jezdila na koni. I proto mojí volbou při rozhodování budoucího povolání byla Veterinární a Farmaceutická univerzita v Brně. Po absolvování v roce 2014 jsem nastoupila na intership na kliniku Jaggy v Praze a velmi brzo jsem se začala zaměřovat na interní medicínu psů a koček. Jedná se o velmi komplexní a přemýšlivý obor (často připomínající luštění hádanky), proto mě i tolik zaujal.  Za posledních několik let jsem absolvovala řadu kongresů a zahraničních stáží a zlepšovala se ve svém zaměření, tedy v interní medicíně psů a koček.